Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha souběžně zapůjčujeme stavební techniku

Pro kvalitní zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak také k odbahnění rybníka, se povolávají zkušení pracovníci s přiměřeným vybavením. Podnik Libora Pospíšila má centrálu u Benešova a působí u v jeho okolí, což samozřejmě není předpokladem. Používání vlastní techniky umožňuje dělat zemní a výkopové práce Benešov, Praha bez investic navíc. Na webu firmy je k nahlédnutí nabízená technika, kam patří například minibagr, pásový bagr, pásový minibagr či traktorbagr. Vyjmenované stavební stroje, a také hutnící techniku, pojízdné plošiny a všechno nářadí může pronajmout půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Zmíněné minibagry, traktorbagry, bagry, stejně jako plošiny, smykové kolové nakladače, výkonná pracovní teleskopická plošina (rameno), ale třeba zametací vozidlo se zapůjčují za smluvní částku, souhrný ceník je k dispozici na firemních webových stránkách. Důvěryhodná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, Praha se zaměřuje na pronájem v lokalitách okolo Benešova, Prahy a ve středních Čechách. Pro všechny zájemce je samozřejmostí proškolená obsluha. Výtečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je připravena pro soukromé zákazníky stejně jako pro podniky.

Rovněž nákladní autodoprava Benešov, Praha pomáhá jednotlivým klientům a celým společnostem. Na webových stránkách jsou zmíněny všechny ceny za pronájem nákladních vozidel Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Půjčovna Libor Pospíšil pronajímá vlastní auta, a tak jsou nabízené služby a ceny za půjčení velmi příznivé. Vedle aut Tatra, Renault, aut Iveco, Man se zapůjčuje také Ginaf 380 s hydraulickou rukou, anebo podvalník pro dopravování těžkých strojů do 30 tun.

Firma je zaměřena i na pronájem hutnící techniky, dále přistavuje a pronajímá kontejnery, zrealizuje nezbytné demolice a bourací práce, rozkrájí asfalt anebo beton.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 3 Comments

  1. registracePR napsal:

   Zábor veřejného prostranství vyžaduje povolení a samozřejmě není zdarma. O povolení na zábor veřejného prostranství se vám snadno postará firma URBAN ZÁBORY. Veškeré záležitosti vyřizují její pracovníci a úřadě osobně a v co nejkratší době.

  2. registracePR napsal:

   Náhradní díly na nakladače UNC jsou pro zájemce okamžitě k dispozici v eshopu eshop.sss-stroje.cz. V nabídce jsou těsnění rozmanitého typu, pouzdra dvojčerpadla, čepy levé i pravé, hydraulické válce, potrubí, mazací hlavy, ventily, víka, táhla hydraulického válce a další potřebné součástky k opravě nakladačů.

  3. registracePR napsal:

   Mikro DTP s.r.o. /z Plzně/ se specializuje na tisk a dodávky etiket, předtiskovou přípravu etiket a fotografické služby. Výroba samolepících etiket je jednou ze základních služeb této firmy. Nabízí tisk a dodání etiket v kotoučích, čistých i potištěných. Vybírat můžete z velmi široké palety rozměrů za velmi příznivé ceny v provedení vellum, chromo, HGW i termo. Dále jsou dostupné materiály PE, PP, PET, PVC.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>