Úvěry pro neplatiče i dlužníky

Rádi byste si zřídili úvěr, váš příjem však není dostatečně vysoký nebo jste v minulosti udělali krok vedle a octli jste se v registru dlužníků? Pokud tomu tak je, existuje možnost, jak si bez jakýchkoli problémů zřídit kvalitní a bezpečnou půjčku. Řešením jsou nebankovní společnosti, které umožňují zřízení úvěru i těm, kteří v minulosti udělali krok vedle nebo kteří jakýmkoli způsobem patří mezi rizikové. Jednoznačně nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším produktem je půjčka bez doložení příjmu. Jedná se o úvěr, který vám bude zřízen bez nutnosti doložení jakéhokoli dokladu, který potvrzoval výši vašich příjmů. Proto jsou tyto úvěry vhodné i pro nezaměstnané. Velmi často si tyto půjčky zřizují i studenti, důchodci či ženy na mateřské dovolené. Oblíbené jsou i půjčky bez registru, které jsou zřizovány bez náhledu do registru dlužníků. Vůbec tak nezáleží na tom, máte-li nějaké dluhy.

Na trhu je skutečně velké množství společností, které takové úvěry nabízí. Mezi skutečně kvalitní a osvědčené patří například smart půjčka. Právě ta patří mezi produkty, ze kterých nemusíte mít žádné obavy. Společnost, která ji nabízí, působí na trhu řadu let a přesně ví, co dnešní klient od úvěru očekává. Proto jsou tyto půjčky vhodné pro všechny, kteří si půjčku v bance nemohou dovolit. Maximální výše tohoto úvěru je 50 tisíc Kč.

Dnešní nebankovní úvěry jsou však na velmi vysoké úrovni a často předčí i půjčky, nabízené bankami. Např. zatímco žádná banka nenabízí možnost expresního zřízení úvěru, téměř každá nebankovní společnost je schopna poskytnout peníze okamžitě. Z tohoto důvodu jsou také nebankovní úvěry zřizovány i těmi, kteří si úvěr v bance mohou dovolit, peníze však potřebují velice rychle.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky