V internetovém obchodě Pasti.cz nakoupíte stoprocentní přípravky na ničitele, kam řadíme štěnice, slimáky nebo mravenec a další

V internetovém obchodě Pasti.cz se dají pořídit absolutně funkční přípravky k zahnání a likvidaci nezvaných ničitelů z bytových jednotek, rodinných domů, ze zahrad a polí. Spolehlivé prostředky účinně zabírají jak na myši, krtky, hlodavce, tak na rusy, rybenky a šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, protivné štěnice a odporný hmyz jsou účinně zlikvidováni, nebo vyhnáni funkčními prostředky z Pasti.cz. Široký sortiment je rozšířen o klece na odchyt zvěře, funkční pastičky na myši, krtky, potkany, hryzce, o sprej na kuny a elektronické plašiče. V obchodě jsou k mání i funkční jedové stanice, praktické odpuzovače zvířat proti ničení stromků, přípravky na plevel, různé dýmovnice proti krtkům. Široký sortiment pojímá také roztodivné travní směsi, využitelné substráty a hnojiva, rovněž jako urychlovače kompostu. Internetová prodejna Pasti.cz je radostí pro všechny zahrádkáře, boj se zahradními škůdci definitivně skončil.

Na dotěrné štěnice zabírají rozmanité hubící přípravky z nabídky e-shopu. Klienti si chválí akční set na štěnice, ve kterém je účinný postřik společně s odchytovými pastmi. Tento postřik po aplikaci dlouhodobě působí – štěnice likviduje po dobu 7 dnů. Definitivně zlikvidovat štěnice nám pomáhají rozličné spreje, roztoky, zabírají také dýmovnice. I mravenec se stává vetřelcem v rodinném domě, kuchyni, ale i za domem. Na téměř neviditelné mravence zabírají i nástrahy, spreje, gely na mravence, rovněž také biologické granuláty. Určité přípravky můžeme použít v následném boji s jiným obtížným hmyzem.

Samostatnou kapitolou je dotěrný slimák. Na polích a zahradách se každoročně objevuje slimák, věčný nepřítel. Přípravek Ferramol se stal oblíbeným prostředkem proti slimákům. Prostředek Ferramol je hodnověrný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Sortiment produktů určených pro hubení slimáků obsahuje biologický přípravek Nemaslug, který pojímá živé organismy, jež na slimáky působí dlouhodobě a plošně. Přípravek Nemaslug je aplikovatelný v zemině, menších zahradách, rovněž i ve sklenících a otevřených prostranstvích.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>