Valím oči. Takhle vymazlený sexshop tu ještě nebyl. Přitom je česky!

Toužil jsem po oživení sexu se svou ženou. Opravdu jsem ale koukal po něčem zajímavém pro nás dva. Abychom ten náš sexuální život zas nakopli do vyšších obrátek. Jistě že se pořád hodně milujeme, ale sex byl v poslední době tak nějak podobný. Fakticky ani jednomu už sex nepřinášel potěšení takovým způsobem, jak by u sexu mohlo být. Jenže hledat tu pravou inspiraci v různých sexshopech je zdlouhavé, navíc jsem netušil, co konkrétního bych chtěl. Pak mě ale zaskočilo, že jsem narazil na web, kde se nachází databáze s články o tom, jak se používají erotické pomůcky. V tomhle sexshopu je v sekci ‚Inspirujte se‘ obrovské množství testů erotických hraček, erotického prádla a dalších neotřelých věcí, jež můžete používat pro oživení sexuálního života.

Všichni tam označují, co se dá s erotickými potřebami pro lepší prožitek ze sexu dělat, jak do milování tu kterou pomůcku, vibrátor či prádlo začlení. Díky popsaným zkušenostem snáze pochopíte, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, čemu se vystříhat, atd. Prostě studnice nápadů o lepším sexu. Já sám jsem se do toho ponořil na několik dní. Večer s manželkou z toho webu čerpáme inspiraci a náš sexuální život je o moc bohatší než kdy dřív. K tomu jsem našel kategorii Pořádná masturbace, jež obsahuje inspirativní nápady na kvalitní sex i bez stálé partnerky.

Byl jsem překvapen, jaká příjemná prodavačka tam prodává. Sice má někdy horší písmo, její návody nejsou suché, ba naopak. Třeba i návod jak zvětšit penis. K tomu se musí snažit, aby jí obchod s erotickými pomůckami prosperoval, přitom vám k tomu dá cenné zkušenosti! Gumové vibrátory, osobité anální kolíky, populární kovové erotické pomůcky, sady originálních pout, kroužky a návleky v sadách – to všechno zná, a to určitě blaží jejího přítele. Sama dokonce napsala článek na stránky, jak si dala trojku s umělou vagínou Fleshlight . Co víc dodat – tuhle ženskou bych taky rád měl.

Toto je poslední konstatování a shrnutí nejlepšího českého erotického webu, který jsem prozkoumal.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>