Vyjeďte si po schodech na sedačce

Schodišťové sedačky jsou nepostradatelným doplňkem pro každého člověka s tělesným postižením. Už dost bylo trápení se zdoláváním schodů do vyšších pater vašeho domku. Teď už nebudete muset záviset na ostatních, protože sedačky na schodiště vám zaručí nezávislost. Všude nenajdete bezbariérový přístup do budov, stejně tak u vás doma, a tak se schodišťové sedačky náramně hodí. A když nevíte, jak vybrat schodišťovou sedačku, obraťte se na  společnost, která se zabývá prodejem sedačky na schodiště, a ta k vám vyšle svého zástupce.

Když se řekne schodišťová sedačka

Co  jsou to vlastně schodišťové sedačky? Jde o jedinečný mechanismus, který vás jako nic vyveze nahoru do vyšších pater. Celý systém židlového výtahu  je založený na upravené kolejnici, která je nainstalována podél schodiště. Kolejnice slouží jako základ k tomu, aby sedačky na schodiště vyjížděly nahoru a dolů s pomocí elektřiny. Přesun jde hladce a je bezpečný.

Jak vypadá a z čeho je

Na otázku, jak vybrat schodišťovou sedačku, si snadno odpovíte sami. Musíte vědět, co přesně a za kolik chcete. Nechte si poradit od firmy vyrábějící tyto skvělé pomocníky. Všechny kvalitně zhotovené sedačky na schodiště se vyrábějí z odolných a pevných materiálů, o čemž se při výběru můžete přesvědčit sami. Každá pojízdná sedačka se skládá z pohodlného sedadla, opěradla a to ve dvou typech sedaček. Pořídit si můžete otočné nebo pevné schodišťové sedačky.

Sedačky na schodiště nejvíc ocení hendikepovaní a pohybově omezení jedinci. To ale neznamená, že by si zdraví lidé neměli židlový výtah pořizovat. Pro děti to je zábava a hlavně přinesete do domu něco originálního, co hned tak někdo nemá.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>