Vyvažovačky a zouvačky – nutné vybavení vašeho pneuservisu

Víte, že je v Česku zaregistrováno téměř 5 milionů osobních automobilů? A většina z nich pak jezdí po tuzemských, místy rozbitých komunikacích. To je docela hezký počet potenciálních klientů pneuservisu. Pokud také vlastníte pneuservis nebo se třeba k jeho založení teprve chystáte, pokaždé byste měli používat co možná nejkvalitnější vybavení. Jedině tak budete moct pracovat rychle a bezchybně, a zákazníci se k vám proto budou rádi vracet.

Investice do zouvačky se vyplatí

Téměř všichni řidiči na zimu přezouvají. Pokud ne, hrozí jim v případě, že se vydají na namrzlou komunikaci, nemalá pokuta. Významně také zvyšují riziko dopravní nehody. Ty přezouvající řidiče je však nutné obsloužit, a to bez přístroje nazývaném jako zouvačka jen tak nepůjde. Z toho důvodu je dnes zouvačka součástí vybavení téměř každého pneuservisu. Celá řada servisů je ovšem zvyklá na tomto pomocníkovi šetřit, což se pak může projevit na zákazníkově kole. Nepřejte si, abyste viděli člověka, kterému vaše zouvačka poškodila ráfek kola. Většina motoristů svůj vůz miluje jako máloco na světě. Zapomínat se však nesmí ani na vzniklou věcnou škodu. Zakoupit zouvačku prvotřídní kvality se tak opravdu vyplatí.

A co takhle vyvažovačka?

Po procesu přezouvání přichází typicky na řadu vyvážení přezutých kol. Jedině tak jsou pak zajištěny správné jízdní vlastnosti vozu. Většina zákazníků přitom vyvážení považuje za službu standardně spojenou s přezouváním. Abyste řidiče v jejich očekávání nezklamali, a potřeba vyvažovačka, která přezutá kola opět vyváží. Oba tyto přístroje (zouvačka i vyvažovačka) jsou dlouhodobou investicí, na které netřeba šetřit. Jedině tak budete mít spokojenou klientelu.

Prohlédněte si nabídku eshopu hntruck.cz, tam si určitě vyberete značkové náhradní díly na nákladní automobily BPW, DAF, Iveco, Renault, Mercedes, Mercedes Benz, Renault, SAF, Scania a další. Všechny náhradní díly , které jsou skladem jsou ihned expedovány, pokud nejsou na skladě dodávají je zpravidla do 3 dnů.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>