Zaměstnanecké benefity

Každý z Vás určitě zná dárky ve formě zážitků. Ať už jako obdarovaný, nebo dárce. Ještě před velkým boomem zážitkových dárků tu existovalo a také dnes je velice populární odměňování svých zaměstnanců ve formě cestovních zážitků. Jedná se o takzvané Incentivní zájezdy nebo incentivní turistiku.

Incentivní zájezdy jsou tou nejlepší investicí do Vašich zaměstnanců. Zprostředkujete jim nezapomenutelný zážitek jako odměnu za jejich práci a motivujete je do dalších aktivit. Incentivní zájezd je nejlepší formou pro Vaše teambuildingové akce. Zlepšíte tak vztahy v kolektivu a loajalitu zaměstnanců vůči firmě. Vše ku firemnímu prospěchu. Uspořádáním takového Incentivního zájezdu snížíte daňový základ.

Incentivní turistika zažila rozvoj v 90 letech, kdy se Čeští manažeři inspirovali v motivaci a oceňování zaměstnanců u zahraničních kolegů. Incentivní turistika skýtá neomezené možnosti. Můžete uspořádat zájezd na víkend a poznávat zajímavosti Skotska, nebo se vydat se závodním týmem Dakaru testovat vozy do pouště v Tunisku. Záleží jen na Vašich požadavcích. Rádi pro Vás připravíme zájezd na míru.

Tipy pro incentivní zájezd

Pokud nevíte, nebo neznáte možnosti incentivního zájezdu, rádi Vám poradíme. Pro inspiraci si můžete přehrát naše videa na kanálu youtube, jaké možnosti incentivní turistika nabízí.

Unitravel Group s.r.o. je specialista na pořádání incentivních zájezdů a zájezdů na míru. Prohlédněte si naše reference spokojených klientů, nebo nás přímo kontaktujte. Rádi Vám připravíme nezapomenutelné zážitky.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>