Zvyšte bleskově návštěvnost svého webu

Potýkáte se s problémy v podobě malé návštěvnosti Vašich webových stránek? Jste si vědomi toho, že nízká návštěvnost je ekvivalentem nízkého zisku a rozhodli jste se pro radikální změnu? Zaslechli jste už pojmy jako SEO, linkbuilding, registrace do katalogů, či PR články? To vše a ještě mnohem více Vám můžeme nabídnout!

SEO je zkratkou anglických slov Search Engine Optimization, což je metoda optimalizace webových stránek pro vyhledávače – Google, Yahoo, Seznam apod. Pod pojmem optimalizace je myšlena úprava celkového obsahu webu takovým způsobem, aby byl lépe zpracovatelný pro vyhledávače, a tím pádem získal vyšší pozice při hledání. Čím více lidí Vás najde, tím větší budete mít návštěvnost, což znásobí logicky i Váš zisk.

Linkbuilding, tedy tvorba zpětných odkazů je alfou a omegou celého internetu. Cílem je tedy získat co největší počet odkazů vedoucích na Vaše internetové stránky. Pokud neexistují zpětné odkazy, neexistujete ani Vy!

Základním stavebním kamenem linkbuildingu je již zmíněná registrace do katalogů, přičemž katalog v tomto případě představuje takovou menší továrnu na zpětné odkazy – jedná se o web, kde jsou do všech možných i nemožných kategorií uspořádány odkazy vedoucí do celého internetu na obrovské množství různých stránek. Jedná se opravdu o jednu z nejúčinnějších metod celého SEO oboru. Váš web se stane v pomyslných očích vyhledávačů daleko atraktivnější, což způsobí bleskový posun na přední pozice. Posun ve vyhledávačích přinese vyšší návštěvnost a vyšší návštěvnost více zákazníků.

Naše nabídka je zcela jednoduchá a o to výhodnější! Při registraci Vašich webových stránek u nás nekupujete žádného zajíce v pytli, protože k ní dostanete 500 Kč kredit naprosto zdarma k vyzkoušení našich služeb! Navíc 100% garantujeme vložení článku do katalogu a nabízíme bezkonkurenční ceny od 0,4 Kč/katalog! A aby toho nebylo málo, umožňujeme GoPay platby, což je nejmodernější platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby po internetu.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>